Zwycięstwa juniorów w Lidze Wojewódzkiej!

W dniach 18.04 i 23.04, zawodnicy z rocznika 2007 Astry Piekoszów rozegrali 2 spotkania w Świętokrzyskiej Lidze Młodzika Młodszego. Podopieczni trenera Tomasza Sadko wygrali oba spotkania, pokonując na wyjeździe Football Academy Jędrzejów 1:2 i u siebie Granat Skarżysko-Kamienna 5:1.

Kilka słów o tych meczach, przekazał nam trener:

Były to mecze, w których musieliśmy pokazać charakter i tak właśnie się stało. W Jędrzejowie wynik ustaliliśmy dopiero 5 minut przed końcem meczu. To pokazuje, że jesteśmy skoncentrowani przez cały przebieg meczu. Mogę powiedzieć że w tych 2 spotkaniach, byliśmy drużyną lepszą i walczyliśmy na boisku od pierwszych do ostatnich minut. Stwarzamy sobie dużo sytuacji i gra wygląda na fajnym poziomie. Bardzo cieszą nas te 6 pkt. Optymistycznie podchodzimy do następnych spotkań i czekamy na rozwój wydarzeń.

Astra - Granat Skarżysko-Kamienna 5:1

Gole: Dawid Marszałek, Bartosz Głuszek, Adam Kwiatkowski, Igor Terelak, Piotr Mróz