Astra na 3. miejscu w plebiscie Echa Dnia!

W 67. plebiscycie sportowym Echa Dnia nasz Młodzik Młodszy zajął 3. miejsce w powiecie kieleckim oraz tę samą pozycję w województwie świętokrzyskim wśród drużyn amatorskich!

Plebiscyt został zwieńczony uroczystą galą. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 700 osób ze świata sportu, biznesu i polityki. Obecny był również wójt Gminy Piekoszów, p. Zbigniew Piątek. Nasz klub na gali reprezentowali trener oraz kapitanowie Młodzika Młodszego. Cała drużyna otrzymała nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Sportowcem roku został Maciej Giemza - uczestnik Rajdu Dakar. Maciek, gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Kilka słów na temat wydarzenia zorganizowanego przez Echo Dnia powiedział trener Tomasz Sadko:

Był to dla nas zaszczyt gościć na tej gali, wśród tak wspaniałych ludzi. Gratulacje dla organizatorów tego wydarzenia. Jednak największe brawa należą się zawodnikom, bo to jest w głównej mierze ich sukces. W imieniu całej drużyny, dziękuję za wszystkie oddane na nas głosy. Dziękuję również działaczom klubowym, rodzicom moich zawodników i kibicom za pomoc i wsparcie. To wyróżnienie jest dla nas ogromną dawką motywacji do jeszcze cięższej pracy.

 


Drukuj   E-mail